İnternet Sitesi Yapımı

Alaşehir Tv İnternet Hizmetleri olarak, Alaşehir başta olmak üzere tüm Türkiye'ye Kurumsal internet siteleri yaparak sektörde adımızdan söz ettirmeyi başardık.

 

Etkili Web Sitesi Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Etkili ve sade bir web sitesi tasarımı, karmakarışık ve dağınık web sitelerine göre birçok avantaj sağlıyor. Web sitenin ziyaretçileri tarafından kolay algılanması, mesajın alıcıya en etkili ve kısa yoldan iletilmesi anlamına geliyor.

Araştırmalara göre internet kullanıcıları gün geçtikçe estetik açıdan sade tasarlanmış, konuya odaklanan, kolay anlaşılabilir ve rahat gezilebilir web sitelerini daha etkili ve ilgi çekici buluyor. Ayrıca web sitesinin hızlı yüklenmesi, platformların geçişinde iyi bir performans göstermesi de kullanıcıların önem verdikleri bir diğer konu olarak öne çıkıyor.

Ziyaretçilerin bu tercihlerini göz önünde tutacak olursak, son zamanlarda minimalist eğilimin tasarımcılar arasında oldukça popüler olmasına şaşırmamak gerekiyor. Ancak şunu belirtmeliyiz ki, minimalizm “tasarımda sadelik” anlamına gelmiyor. Aksine minimal tasarım, tasarımcıların şuana kadar kaşı karşıya kaldığı en önemli problemlerden biri olabiliyor.

1. Mesajı net olarak vermelidir.

2. Dikkat dağıtan unsurların sınırlandırılması gerekir.

3. Seçenek sayısı azaltılmalıdır.

4. Renk düzeni ve mizanpaj önemlidir.

Sade bir tasarım, web sitenizin mesajını hızlı ve etkili bir şekilde iletmek için mükemmel bir yoldur. Estetik açıdan temiz bir görünüm ziyaretçilerin web sitenizde etkileşim sağlamasını kolaylaştıracaktır. 

SİZLER İÇİN BU KRİTERLERİ BAZ ALARAK HAZIRLADIĞIMIZ İNTERNET SİTELERİMİZ, İŞİNİZİ VE SİZİ SOSYAL MEDYA DA BİR ADIM ÖNE ÇIKARTIYOR..

İŞTE SİTE DEMOLARIMIZ (AŞAĞIDAKİ İNCELE BUTONLARINA BASIP İNCELEYEBİLİRSİNİZ)

KURUMSAL WEB SİTELERİMİZ    
E-TİCARET SİTELERİMİZ      
PARTİ ADAY SİYASET SİTELERİMİZ 
DERNEK- BELEDİYE SİTELERİMİZ  

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.